Bizimle iletişim kur
Dai

Telefon numarası : 86-13869941212

Naber : +8613869941212

Chinese Coronavirus Yeni Güncel bilgiler

February 19, 2020

Koronavirüsün patlak vermesinden bu yana yaklaşık bir ay içinde, Çin hükümeti, sağlık çalışanları ve tüm Çinliler çok çaba sarf ettiler.
Wuhan'da 10 gün içinde yaklaşık 3.000 kişiye hizmet verebilecek iki yeni hastane inşa ettik. Araştırmacılar ayrıca ilaçlar üzerinde çok çalışıyorlar. Ülkedeki insanlar bilinçli olarak dışarı çıkmayı ve çapraz enfeksiyonu azalttı.
Çabalarımız sayesinde, koronavirüs ile enfekte olan insan sayısı altı gün boyunca düştü, tedavi edilen enfeksiyonların oranı da arttı ve ölümlerin oranı sürekli olarak azaldı.
Çin'in hastalığın üstesinden gelebileceğine inanıyoruz. Hükümetle işbirliği yapmak ve karşılıklı enfeksiyonu azaltmak için fabrikaların ve işletmelerin normal üretime yeniden başlaması biraz zaman alacaktır. Bazı işçilerin sağlıklı olduklarından emin olmak için bir gözlem süresine ihtiyaçları vardır.
Bu nedenle, ürünlerin yakın gelecekte teslimatında gecikmeler olacak ve lojistik de gecikebilir.
Bilgilerinizi güncel tutacağız, bu arada müşteri siparişlerinin daha hızlı ve daha iyi teslimatı için sürekli çalışıyoruz. Desteğiniz ve güveniniz için teşekkür ederiz.