Bizimle iletişim kur
Dai

Telefon numarası : 86-13869941212

Naber : +8613869941212

Üretim hattı

OEM / ODM
Trumony Technology Co, Ltd Çin ayna alüminyum levha veya rulo sektöründe lider bir rol oynamaktadır.

Yönetim departmanı, satış departmanı, finans departmanı, satınalma departmanı, satış sonrası servis departmanı, üretim ekibi ve QC ekibi dahil, bizimle 100'den fazla çalışanı var. Çalışanlarımızın hepsi profesyonel olup, ileri görüşlü yöneticilerimizin öncülüğünde kariyere adanmıştır. Amacımız sadece iç pazarı genişletmek değil, aynı zamanda uluslararası alanı da keşfetmek.

Biz ISO9001, CE, TUV PSB yanmaz sertifikası, Intertek gibi önemli sertifikaların çoğunu geçtik ... Yüksek kaliteli ürünler ve takdire şayan fabrika yönetimi ile, ayna ve kaplamalı rulolar ile ilgili tüm testleri geçmek için kendimize güveniyoruz. Bir proje için herhangi bir belgelendirmeyi desteklememizi istiyorsanız, her zaman işbirliğine hazırız.

Ar-Ge
Kalkınmanın kurumsal kalkınmanın kaynağı olduğuna inanıyoruz!

Trumony, yaratıcılığa izin verilen genç bir girişimdir ve "bilim ve teknoloji, ilk üretici güçtür" iş teorisini izler, gelişme zamanlarıyla, Trumony her yıl araştırma ve geliştirme harcamalarını artırır. Trumony'nin Ar-Ge merkezi, malzeme ve ısı eşanjörü sistemini test etmek için bir dizi gelişmiş laboratuar ekipmanına sahiptir, kimyasal bileşim, mekanik özellikler, metalografi, kaplama tabakası, sarkma direnci, korozyon direnci vb. Böylece, şirketin bağımsız gelişim kabiliyeti ve kapsamlı kullanımı geliştirilir, yüksek ve yeni teknolojilerin tanıtımı, sindirimi, emilimi ve inovasyonu hızlandırılır.